1. Instruktorzy
  2. Artur Kuczmarski
Artur Kuczmarski

Artur Kuczmarski

Instruktor Sportu o spec. Wspinaczka Skalna

Dostępnych kursów: 1

Wolnych miejsc: 4

O mnie

Jestem instruktorem wspinaczki sportowej (nr licencji: 25156/PAS/2023), który z pasją i zaangażowaniem dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Moje serce bije szybciej na widok skalnych ścian, a każdy nowy kursant to dla mnie okazja, by zarażać miłością do wspinaczki kolejne osoby.

Moim celem jest nie tylko nauczenie Was technik wspinaczki, ale przede wszystkim pokazanie, jak bezpiecznie i z radością pokonywać swoje lęki i granice. Wiem, jak ważne jest indywidualne podejście, dlatego każdy kurs jest dostosowany do poziomu i potrzeb uczestników. Uczę zarówno początkujących, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie wspinaczki, jak i zaawansowanych wspinaczy pragnących doskonalić swoje umiejętności.

Każdy kurs to dla mnie wyjątkowa przygoda i możliwość poznania fascynujących ludzi. Jeśli szukasz instruktora, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem wprowadzi Cię w świat wspinaczki, serdecznie zapraszam na moje letnie kursy.


Zdjęcia z kursów

  • Instruktor Sportu o spec. Wspinaczka Skalna

Kalendarz kursów

Poniżej znajdziesz listę kursów które prowadzi Artur Kuczmarski. Zachęcamy do rezerwacji terminu. Artur skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie dodatkowe pytania.

Wybierz kurs
Sortuj po

instruktor Artur Kuczmarski - zdjęcie profilowe

Kurs skałkowy podstawowy
 25.07 - 28.07.2024
  (4 dni) - za 7 dni
Jura Północna, Podlesice
wolne 4 z 4 miejsc
1500 zł