Wspinaniu poświęciłem ponad połowę mojego życia, zdobywając doświadczenie w skałach i górach 3 kontynentów. Od kilku lat, większą część roku spędzam na eksplorowaniu rejonów wspinaczkowych, zarażając miłością do gór wielu ludzi.
W tym czasie udało mi się zgromadzić na swoim koncie prawie 2400 dróg, z czego ponad 760 w stopniu 7a i wyżej. Czuję się swobodnie w każdym rodzaju wspinania, niezależnie czy to wapień, granit czy piaskowiec oraz czy droga ma 10 czy 1500m.
Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, a moim celem jest ciągłe rozwijanie się oraz przekazywanie zdobytej wiedzy swoim podopiecznym.
Kuba prowadził kurs z pełnym zaangażowaniem. Jest instruktorem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Cały czas był przy nas i obserwował czujnie, co robimy. Dawał czas na zastanowienie się i samodzielne wybrnięcie z kłopotów lub pomagał, jeśli ktoś nie dawał rady. Czas wykorzystany w 100%, jak nie na wspinanie to na przekazanie wiedzy teoretycznej czy ćwiczenia praktyczne z poziomu ziemi. Dostosowywał czas spędzony w skałach do pogody, jeśli nie było możliwości wspinania od rana to zajęcia przesuwały się na popołudnie do późnego wieczora. Ważna była też super atmosfera na kursie. Polecam kursy z Kubą wszystkim, również tym niepewnym, czy dadzą radę :)
Ocena kursantów
5.0 (1 ocena)
czytaj opinie (1)